Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Praktické informace z ostrova Rhodos

Fotografie z Rhodosu

Prohlédněte si fotografie pořízené na řeckém ostrově Rhodos. Možná Vás inspirují k tomu, abyste některá místa na ostrově prozkoumali mnohem podrobněji. Zobrazit fotogalerii »

Videoreportáže z ostrova Rhodos

Během let se na YouTube objevilo několik reportáží z dovolené a cest na ostrov Rhodos. Podívejte se před svou cestou na ostro Rhodos nejen na fotografiích, ale také s videokamerou. Prohlédnout videa »

Nakupování na Rhodosu

Orientační ceny potravin na ostrově Rhodos, co se vyplatí kde a kdy nakupovat a co si nakonec s sebou přivézt domů jako suvenýr. Více o nákupech »

Počasí v průběhu roku

Průměrné teploty jak vzduchu, tak i okolního moře. Najděte si optimální období právě pro Vás. Pokud plánujete dovolenou v letních měsících, tak nezapomeňte přiobjednat k ubytování i klimatizaci. Více o počasí »

Orientační mapa ostrova Rhodos

Kam přiletí Vaše letadlo a jak daleko to budete mít do svého hotelu. To vše Vám prozradí mapa ostrova Rhodos. Můžete si také prozkoumat okolí z leteckých snímků a najít si zajímavá místa ještě před odletem. Přejít na mapu »

Základní slovní zásoba do Řecka

Tento minislovníček si nejlépe vytiskněte s sebou. Můžete objevit nějaký varovný nápis nebo budete potřebovat vyřešit nedostatek benzínu. Základní slovní zásoba pomůže aspoň pro základní komunikaci s místními obyvateli ostrova. Zobrazit slovníček »

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.