Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Aquapark ve Faliraki

Aquapark Faliraki – volný pád kamikadze Velmi zajímavým výletem je aquapark ve Faliraki. Pokud nejste ubytování právě v tomto turistickém letovisku, můžete využít autobusovou dopravu z hlavního města Rhodos, která je zdarma.

Vstupné do aquaparku

Vstupné do areálu je 15 € pro děti a 20 € pro dospělé. Děti do tří let mají vstup zdarma. Větším dětem se doporučuje zakoupit vstup pro dospělé. Na dražší vstup je možné využít všech vodních atrakcí v celém areálu.

U každé atrakce je dozor, který se stará a o bezproblémový provoz a pokud je třeba vyčkat nějakou dobu mezi jednotlivými návštěvníky, tak dohlíží i na to.

Menší počet lidí najdete v parku buď první hodinu až dvě po otevření areálu. Stejně tak se park uvolňuje po čtvrté hodině odpolední, kdy se všichni návštěvnící nabaží vodních radovánek a vrací se odpočinout do hotelu.

Občerstvení

V celém aquaparku je zakázáno konzumovat vlastní nápoje a potraviny. Občerstvení si můžete zakoupit u stánků, nicméně počítejte s vyšší cenou než mimo aquapark. Nicméně konzumaci vlastního jídla v areálu nikdo nekontroluje… Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma, musíte si jen najít nějaké volné.

Během sezóny (červen, červenec a srpen) je otevřeno od 9:30 do 19:00, zatímco v květnu, září a říjnu se otvírací doba zkracuje od 9:30 do 18:00. V areálu najdete spoustu vodních atrakcí. Začít můžete u dětského koutku, kde děti určitě upoutá velká zelená žabí prolézačka.

Okouzlí určitě i pirátská loď nebo tarzanova stezka. Přes část aquaparku je možné proplavat na nafukovacích kruzích. Najdete tu i klasické trubicové tobogány, ale pro náročnější návštěvníky je připravena vodní houpačka nebo téměř kolmý trubicový tobogán. V roce 2007 byla přidána další tobogánová skluzavka, která potěší i ty nejnáročnější.

Další tipy na výlet »

Nabídka zájezdů - Řecko na ostrově Rhodos »

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.