Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Ialyssos

Usedlost pořádající různé akce Ialyssos najdete pouhých 8 kilometrů od města Rhodos. Ať už budete na jakémkoliv konci Ialyssosu, tak narazíte na podobnou scénerii. Podél pobřeží najdete pláž, v její blízkosti hned velmi uspořádané zahrady a plavecké bazény. Hned za nimi uvidíte několikapatrové hotely s tenisovými kurty a dalším zařízením.

Kříž na vyhlídce Ialyssos Snad jen v Ixia se hotelové pláže střídají s těmi pro veřejnost. Ale navštěvují je také lidé z hotelu a to tací, kteří nemají vlastní soukromou pláž přímo v areálu. Je to ideální místo nejen pro všechny vyznavače plavání, ale také pro surfaře – protože je tu velmi často i dobrý vítr.

Vybavení si nemusíte tahat s sebou, protože si jej můžete pronajmout přímo na místě. Kromě ubytování tu samozřejmě najdete i kiosky, potraviny, rychlé občerstvení, kavárny a restaurace.

Nedaleko na skále najdete také zajímavou usedlost s krásným rozhledem. Na vrcholku je kříž, kde se pořádají různé svatby a další akce. Z této vyhlídky doporučujeme pozorovat působivý západ slunce.

Zapadající slunce Ialyssos Zapadnuté slunce Ialyssos

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.