Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Cestování autem po ostrově Rhodos

Zapůjčené auto od společnosti A-One Pro lepší pohodlí je dobré si půjčit na cestování po Rhodosu auto. Díky tomu, že ostrov není příliš veliký, stačí si auto zapůjčit na tři dny. Během třech dní stihnete objet celý ostrov a prohlédnout si všechna zajímavá místa.

Full servis na pumpě

Překvapujícím zážitkem může být návštěva benzínové pupmy. Benzín je na Rhodosu přibližně za stejnou cenu jako u nás v ČR. Šok se Vám může přihodit, když zjistíte, že je na každé benzínce poskytován full service. Znamená to, že si jen musíte dávat pozor, kdy Vám bude benzín docházet. Pak stačí navštívit nejblížší pumpu, ríct si za kolik chcete natankovat a další starosti přenecháte obsluze. Ta zvolí správný benzín, najde nádrž a natankuje. Po zaplacení můžete vesele pokračovat v cestě.

Půjčovnu není problém najít

Půjčovny aut naleznete po celém ostrově. Kontakt můžete získat buď přes delegátku (která bude pravděpodobně domluvená s některou konkrétní půjčovnou a nemusí poradit tu nejlepší). Nebo si můžete domluvit přistavení auta přímo v hotelu. Případně se projít první den po okolí a určitě nějakou půjčovnu aut objevíte.

Bezproblémové zapůjčení i vrácení

Zapůjčené auto od společnosti Tops Automobil je přistaven přímo k hotelu (buď večer předtím nebo ráno v domluvený den), klíče obvykle zanechá obsluha půjčovny na hotelové recepci. Při vrácení auta je požadován přibližně stejný stav benzínu a postup je podobný jako při zapůjčení. Stačí nechat klíče u recepčního, který vyřeší zbytek.

Z osobní zkušenosti můžeme doporučit půjčovnu a-one (web a-one.gr jim bohužel nefunguje), která byla ve Faliraki nejlevnější. Sice dodal automobil bez směrovek, ale jinak s ním nebyl žádný další problém. Půjčení auta na tři dny stálo 65 €.

Tipy na výlet »

Nabídka zájezdů - Řecko na ostrově Rhodos »

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.