Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Kiotari

Řecká pláž a žena v plavkách

V jihovýchodní části ostrova Rhodos asi 60 kilometrů od hlavního města se nachází letovisko Kiotari. Písčito-oblázková pláž nabízí plné hotelové služby. Je možné si pronajmout slunečníky nebo lehátka. Využít lze také širokou škálu vodních atrakcí (windsurfing, kanoistika, šlapadla, banán nebo ringo), vodní lyže nebo parasailing (plachtění v padáku taženém za motorovým člunem).

V letovisku je dostatek restaurací, taveren, obchodů i pekáren. Další bary, kavárny, taverny, restaurace, obchody a lékárna jsou ve stejnojmenné vesnici Kiotari vzdálené 2 km.

Letovisko pro rodiny s dětmi

V celém letovisku najdete klimatizované hotelové komplexy s vysokým standardem vhodné pro rodiny s dětmi. Výhodná je blízkost hotelů od pláže a rozmanité sportovní možnosti.

Hotel Kiotari bay

Přímo v hotelových komplexech se můžete vykoupat v bazénu se sladkou vodou, využít nabídku restaurací a barů. Dále najdete v areálu mini golf, prostor pro plážový volejbal, stolní tenis, kulečník a místnost s televizi a internetem.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře, bazén nebo do zahrad jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, fénem, TV a satelitem, telefonem, klimatizací, sejfem (za příplatek), lednicí a balkónem.

Přímo v hotelu je možnost využít směnárnu, minimarket, obchod se suvenýry a samozřejmě parkoviště.

Nabídka zájezdů - Řecko na ostrově Rhodos »

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.