Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Koskinou

Letovisko Koskinou najdete 7 kilometrů od hlavního města Rhodos. Když místní začnou mluvit o Koskinou první věcí, kterou téměř vždy zmińují, jsou vždy pestré dveře vesnických domků. Vytvořené ze dřeva či železa a natřené velmi pestrými barvami přitahují pozornost již na první pohled. Nicméně je při první návštěvě nemusíte vůbec najít.

Stačí vystoupit z auta

Nemusí Vám dokonce připadat celé Koskinou příliš zajímavě, ale jakmile opustíte automobil a vydáte se dolů do města, tak rychle změníte názor. V uličkách již rozpoznáte proč je Koskinou tak zajímavé. Unikátní barevné mozaiky malých zahrádek, dvorky schované za pestrými dveřmi dodávají místu působivý šarm a krásu.

Postupně jak budete procházet uličkami, obdivovat dveře a hledat mezi nimi ty nejpěknější, tak dorazíte k tradičnímu domu města Koskinou. Je obložený keramickými talíři a utkanými látkami. V novějších částek vesnice se začnou objevovat moderněji vypadající domky. Jde hlavně o domy bohatých obyvatel přestěhovaných z nedalekého Rhodu.

Pláž Reni

Nejbližší pláží je 2,5 kilometru od vesnice vzdálená pláž Reni. Tady je také možné ochutnat tradiční sladkost melekouni vyráběnou z medu, sezamu a mandlí.

Nabídka zájezdů - Řecko na ostrově Rhodos »

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.