Koupit relaxaci na Rhodosu od 7 190 Kč

Lardos

Dvoukilometrová písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře uvítá již při příjezdu. Přímořské letovisko Lardos se rozprostírá na jihovýchodním pobřeží ostrova podél místní komunikace. Celou cestu obklopujé rozsáhlá síť obchodů, barů a taveren. A nedaleko je další příjemná pláž Glystra.

Typická řecká ulička

Letovisko je vhodné hlavně pro zájemce, kteří hledájí klidné prostředí vhodné pro tichou relaxaci. Vesnice Lardos se nachází ve vzdálenosti 3 km od letoviska. Překvapí romantickými uličkami, bohatou nabídkou kaváren, barů a taveren v okolí náměstí. Hlavní atrakcí je hlavně nedaleká vesnice Lindos a její památky z antického a byzantského období.

Autobusová doprava

Do Lindosu se dostanete autobusovou dopravou za 1,5 € a do hlavního města Rhodos stojí doprava autobusem přibližně 4 €.

Možnosti ubytování

Amarylis

Dvoulůžková studia v domě umístěném nedaleko pláže v prostředí klidné a rozlehlé zahrady. Kromě parkoviště je možné využít i prostor s grilem (k dispozici pro hosty). Centrum letoviska Lardos je vzdálené 5 minut chůze. Studia jsou vybavena sprchou, záchodem, malou kuchyňkou, varnou konvicí a klimatizací.

Kamari beach

Hotel ležící přímo u pláže. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů umístěných v prostorné zahradě. Centrum letoviska Lardos je vzdálená asi 10 minut chůze. Obchod je přímo u hotelu. Pokoje jsou vybavené koupelnou se záchodem, vanou nebo sprchovým koutem, telefonem, lednicí (za příplatek) a v červenci a srpnu centrální klimatizací. Areál hotelu nabízí sladkovodní bazén, internet, restauraci, bar, směnárnu a obchod se suvenýry, dětské hřiště a hřiště pro plážový volejbal. V recepci je možné pronajmout sejf.

El Vita

Apartmánový hotel složený z hlavní budovy a 2 přilehlých domů. Hotel leží v blízkosti oblázkovo-písčité pláže a jeho součástí je i obchůdek s potravinami. Apartmány jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, záchodem, malou kuchyňkou, varnou konvicí a klimatizací za příplatek. Většina balkonů je orientována k moři, ale jen několik apartmánů má přímý výhled na moře. K dispozici je sladkovodní bazén a bazének pro děti.

Nabdka zjezd - ecko na ostrov Rhodos »

 

Nenašli jste něco? Napište nám nebo se zeptejte v diskusním fóru.

TripR.cz
Praktický zdroj informací každého cestovatele.

Super Last Minute
Zájezdy a dovolená na úplně poslední chvíli.

Švýcarsko
Informujte se před svou dovolenou ve Švýcarsku.